Nasze realizacje: kuchnie

Kuchnia jest sercem każdego domu. To w niej spędza się najwięcej czasu z rodziną i znajomymi. To tutaj przygotowuje się posiłki na co dzień i różne wyjątkowe okazje. Warto więc zadbać o to, aby było to pomieszczenie zarówno funkcjonalne i praktyczne, jak i estetyczne. Kuchnia powinna być dostosowana do indywidualnych oczekiwań jej użytkowników. Projektujemy meble kuchenne na wymiar dla Klientów indywidualnych oraz firm zlokalizowanych na terenie Białegostoku, Warszawy, a także okolicznych miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z galerią, w której przedstawimy zdjęcia niektórych zrealizowanych przez nas projektów. Mamy nadzieję, że zdjęcia te pomogą Państwu w podjęciu decyzji o współpracy właśnie z nami.

Białystok, ul. Hurtowa 9

85 742-66-70

660-775-559

Sokółka

604-715-076

Copyright © 2022 IMEX Białystok

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.