loft

JAK ZAPROJEKTOWAĆ KUCHNIĘ DO LOFTU?

Pojęcie loft odnosi się do mieszkania zaaranżowanego w budynku poprzemysłowym, np. dawnej fabryce, magazynie, hucie, spichlerzu itp. Tego typu wnętrza są zwykle wysokie i przestronne, surowe, mają otwartą, industrialną przestrzeń. Styl loftowy jest wynikiem inspiracji tego typu obiektami. W każdym przypadku umeblowanie takiego wnętrza, a w szczególności kuchni, może być sporym wyzwaniem.

Kuchnia w lofcie — funkcjonalna, nowoczesna, oryginalna

Niezależnie od stylu dominującym w mieszkaniu, kuchnia zawsze jest ważnym, o ile nie najważniejszym pomieszczeniem. Dlatego też bardzo ważne jest, aby urządzić ją w sposób funkcjonalny, praktyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dla inwestorów ważne jest przy tym, aby zachować oryginalne elementy dawnych obiektów przemysłowych, co stanowi dodatkowe wyzwanie podczas doboru elementów wyposażenia.

W przypadku wymagających budynków, jakimi niewątpliwie są lofty, gotowe meble ze sklepu mogą nie być najlepszą opcją ani pod względem użyteczności, ani estetyki. Dlatego też warto poszukać lepszych rozwiązań. Niewątpliwie w tym przypadku najlepiej sprawdzi się kuchnia wykonana na wymiar.

Kuchnie na wymiar do wymagających wnętrz

Nasza firma wykonuje meble kuchenne na wymiar w Białymstoku na potrzeby różnych klientów. Często realizujemy projekty w standardowych pomieszczeniach w domach czy mieszkaniach, ale zdarzają się też wymagające zlecenia, np. urządzenie wnętrza loftowego. W takich przypadkach kuchnia na wymiar to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, pozwalające nie tylko maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki temu wszystkie elementy wyposażenia są nie tylko funkcjonalne, ale również świetnie współgrają z dominującym stylem wnętrza.


Opublikowano

w

przez

Tagi: