Tworzymy meble na zamówienie

Imex Indeco działa w branży meblarskiej na terenie Białegostoku. Pracujemy nieprzerwanie od 1996 roku. Tworzymy meble na zamówienie, a wieloletnie doświadczenie i pasja, którą wkładamy w każde zlecenie, doprowadziły nas do wysokiej pozycji na lokalnym rynku. Co jednak najważniejsze, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem naszych Klientów. Na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby gotowy produkt był zgodny z oczekiwaniami, a największą satysfakcją jest dla nas Państwa zadowolenie.

Meble na zamówienie – na co zwrócić uwagę?


Układ wnętrza
To on determinuje dobór konkretnych rozwiązań. Państwa i naszym celem jest przecież stworzenie przestrzeni praktycznej, komfortowej oraz pięknej.


Dostęp do światła
Warto o tym pamiętać już w pierwszych fazach projektowania. Nie chodzi bowiem jedynie o estetykę wnętrz, ale przede wszystkim praktyczność i wygodę w codziennym użytkowaniu.


Styl
Obok już wspomnianych, meble na zamówienie powinny też spełniać inny, istotny warunek – rzecz w tym, by stylem, wyglądem i zastosowanymi materiałami, pasowały do wnętrz, dla których powstają.


NIE TYLKO WYKONUJEMY MEBLE, ALE TEŻ DORADZAMY


Jeśli planują Państwo meble na zamówienie, podpowiemy, na co zwrócić uwagę. By to osiągnąć, wszystko należy właściwie zaplanować, biorąc pod uwagę rozstaw ścian, dostęp do przyłączy i przebieg najwygodniejszych dróg dostępu do konkretnych sprzętów. To szczególnie ważne podczas projektowania mebli kuchennych na wymiar, ponieważ w kuchni, jak chyba w żadnym innym wnętrzu, kluczowa jest łatwość i komfort dostępu do niezbędnych urządzeń
Innym ważnym czynnikiem, który wpływa na jakość aranżowanej przestrzeni, jest dostęp do światła. Warto o tym pamiętać już w pierwszych fazach projektowania. Nie chodzi bowiem jedynie o estetykę wnętrz, ale przede wszystkim praktyczność i wygodę w codziennym użytkowaniu. Obok już wspomnianych, meble na zamówienie powinny też spełniać inny, istotny warunek – rzecz w tym, by stylem, wyglądem i zastosowanymi materiałami, pasowały do wnętrz, dla których powstają. Zapewniamy kompleksowość w realizacji zamówień mebli, z uwzględnieniem estetyki, a także przestrzeni pomieszczenia. W swojej ofercie posiadamy zarówno meble do domu, jak i meble biurowe.

MEBLE NA LATA


Wielkim atutem mebli tworzonych na konkretne zlecenie jest ich wytrzymałość. Wszystko dlatego, że mają Państwo wpływ na dobór materiałów, z których zostaną wykonane. Meble produkowane masowo są co prawda tańsze, ale głównie dlatego, że do ich stworzenia użyto materiałów niskiej jakości. Lata intensywnej eksploatacji, szczególnie w wypadku zabudowy biurowej i kuchennej, sprawiają, że już po kilkunastu miesiącach drzwi i blaty szafek noszą wyraźne ślady zużycia.
Inwestując w zabudowę na zamówienie, zyskują Państwo nie tylko wysoką wytrzymałość najlepszej jakości materiałów, ale też estetykę, której próżno szukać pośród rozwiązań produkowanych na szerszą skalę.


2 LATA
Należy dodać, że na wykonane przez nas meble dajemy dwa lata gwarancji.
5 LAT
Systemy jezdne w drzwiach suwanych podlegają ochronie gwarancyjnej aż pięć lat

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE


Jeśli mają Państwo pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasz zakład mieści się w Białymstoku, ale zasięgiem działań obejmujemy całe województwo podlaskie, a także sąsiednie Mazowsze z Warszawą włącznie.

Zapraszamy!


Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Hurtowej 9 w Białymstoku
tel. 660 775 559
e-mail imex.meble@gmail.com