szafa przesuwna z lustrem

Jak zaprojektować nowoczesne meble?

Nie da się zaprzeczyć, że meble na zamówienie są znacznie lepsze jakościowo od tych z hurtowej produkcji. Niemniej, przed zleceniem wykonania mebli najlepiej jest przygotować kilka wytycznych dla swojego zamówienia, co często sprawia nie lada kłopot, zwłaszcza jeśli ma być ono nowoczesne. Poniższe rady powinny znacznie ułatwić każdemu czytelnikowi ten proces.

szafka

Rodzaje mechanizmów otwierania w szafkach

Aby Twoja kuchnia była w pełni funkcjonalna i ergonomiczna, ważny jest nie tylko jej przemyślany projekt, który będzie uwzględniał Twoje osobiste preferencje oraz uniwersalne rozwiązania sprawdzające się w nowoczesnych domach, ale także wybór odpowiednich mechanizmów otwierania, które będą zastosowane w Twoich szafkach. Mimo iż na pierwszy rzut oka w ogóle ich nie widać, to odgrywają one niezwykle istotną rolę w każdej kuchni. Sposób, w jaki będą się otwierać, wpłynie bowiem bezpośrednio na wygodę korzystania z tego pomieszczenia.

fronty meblowe kuchenne

Najczęstsze błędy popełniane przy doborze mebli

Wykańczanie mieszkania czy domu może przysporzyć właścicielom wielu trudności. Zadbanie o aranżację wnętrz wiąże się z wieloma kłopotliwymi decyzjami i wyborami, których należy dokonać często jeszcze na etapie budowy. Ważne jest między innymi rozmieszczenie punktów elektrycznych, wybór odpowiednich kolorów ścian, zakup pasujących mebli oraz wybór ozdobnych akcesoriów i dodatków. Wszystkie te elementy powinny ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość stylistyczną, aby Twoje mieszkanie dobrze się prezentowało i cieszyło Cię każdego dnia. Warto również zadbać o dobrze przemyślany projekt, dzięki któremu będzie ono jak najlepiej dopasowane do Twojego stylu życia.

kuchnia

Na jakich meblach kuchennych najmniej widać zabrudzenia?

Kuchnia powinna łączyć w sobie walory związane z atrakcyjnym wyglądem z wysoką funkcjonalnością, ułatwiającą przygotowanie posiłków oraz przechowywanie potrzebnych akcesoriów i produktów żywnościowych. Planując to, jak będzie się prezentowało całe pomieszczenie, trzeba zwrócić szczególną uwagę na wybranie do niego odpowiedniego umeblowania. Najlepszym rozwiązaniem okaże się zwykle decyzja o zamówieniu mebli kuchennych na wymiar, ponieważ pozwoli to na najpełniejsze dopasowanie ich do swoich potrzeb. Warto jednak pamiętać, że równie istotnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z nowej kuchni będzie łatwość jej konserwacji. Przekonajmy się, jakie meble sprawią, że zabrudzenia będą najmniej widoczne.

zsafa

Jaka jest optymalna wysokość szaf ubraniowych?

Wygodne przechowywanie odzieży wymaga używania mebli, które zapobiegną jej pognieceniu, a jednocześnie zagwarantują szybki i łatwy dostęp. Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z szaf ubraniowych, które można łatwo dopasować do swoich potrzeb, a także wkomponować w dostępną przestrzeń, decydując się na zabudowanie wnęki bądź wykonanie szafy przesuwnej. Przy projektowaniu szafy ważne będzie nie tylko rozważne dobranie jej wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim wyposażenia.

Białystok, ul. Hurtowa 9

85 742-66-70

660-775-559

Sokółka

604-715-076

Copyright © 2022 IMEX Białystok

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.